LIDERZY TECHNOLOGII

Valvoline jest liderem technologii olejów smarowych już od 150 lat. Od stworzenia oleju silnikowego X-18 w 1939 r. do stworzenia MaxLife , oleju do silników o dużym przebiegu w 2000 r., Valvoline zawsze starało się wprowadzać innowacje i oferować kierowcom i entuzjastom motoryzacji wysokiej jakości oleje silnikowe i środki smarne do silników.

Valvoline jest dumna z tego, że jako producent olejów silnikowych jest w stanie samodzielnie przeprowadzić wszystkie 5 badań benzyny dla kategorii API i ILSAC w swoim laboratorium badawczym silników spalinowych w stanie Kentucky. Tak zaawansowane technologie badania silników dają Valvoline dużą swobodę i elastyczność w innowacjach.

Aktualizując te badania do wymogów nowej specyfikacji API i ILSAC, kontynuujemy naszą długą tradycję prawdziwej, praktycznej innowacyjności.

150 lat wysokiej jakości środków smarnych

W roku 1920, kiedy Model T Forda został pierwszym masowo wytwarzanym samochodem, każdy egzemplarz był fabrycznie napełniany olejem silnikowym Valvoline. Przez ostatnie 150 lat ewolucji technologii produkcji silników, Valvoline również rozwijała swoją technologię produkcji olejów silnikowych.

Valvoline jest w stanie dostarczać wysokiej jakości oleje silnikowe ponieważ nie wydobywa i nie przetwarza ropy naftowej samodzielnie. Pozwala nam to wybierać do naszych olejów silnikowych i innych środków smarnych najlepsze oleje bazowe dostępne na rynku. Jakość produktu w każdej butelce oznaczonej marką Valvoline jest niepodważalna.