Olej Silnikowy Valvoline

valvoline olej silnikowy synpower i profleet

Wynaleźliśmy nasz olej silnikowy 150 lat temu i od tamtej pory ciągle go odkrywamy.

Innowacyjność i jakość naszych olejów silnikowych spełnia, a nawet przewyższa najnowsze standardy i wymagania czołowych producentów silników benzynowych i wysokoprężnych.

Wynaleźliśmy olej wyścigowy, olej do dużych przebiegów i mieszankę syntetyczną. Co więcej, nasze unikalne formuły olejów silnikowych spełniają potrzeby szerokiej gamy samochodów osobowych,lekkich samochodów ciężarowych i zastosowań z dużymi obciążeniami, silników, maszyn i wyposażenia.

Nasze najwyższej jakości smary są odzwierciedleniem naszego poświęcenia i pasji, by uzyskiwać najlepsze osiągi z każdego samochodu. Pasja ta została doceniona i zaufana nie tylko przez miliony użytkowników w ponad 140 krajach, ale także przez największych producentów silników na całym świecie. Nawiązaliśmy współpracę i wykorzystaliśmy nasze innowacyjne technologie olejów i dodatków do projektowania nowych produktów w celu zwiększenia osiągów silnika, podniesienia poziomu ochrony silnika i części silnika, skrócenia przestojów i zmniejszenia zużycia paliwa.

Oleje silnikowe Valvoline do dużych obciążeń to niezawodni partnerzy, którzy zapewniają ciągłość biznesu. Zaprojektowane z myślą o wydłużonych okresach między wymianami, przywracają utraconą moc, skutecznie radzą sobie z większymi obciążeniami silnika i wytrzymują najtrudniejsze warunki, abyś mógł wykonać swoją pracę.

Oleje motocyklowe i wyścigowe mają kluczowe znaczenie na drogach, tak jak na torze wyścigowym. Zostały specjalnie opracowane pod kątem wysokich prędkości obrotowych i długich czasów pracy silników wyścigowych. Dzięki tym wysokowydajnym olejem spełniamy nasze wymagania i dajemy naszym motocyklom, samochodom i kierowcom największe szanse na sukces w każdym wyścigu.

Valvoline nieustannie wprowadza innowacje, tworzy i wymyśla na nowo formuły wyścigów, pojazdów o dużych kilometrach, tworzyw sztucznych i innych zastosowań. Te wysokiej jakości płyny zostały opracowane w celu przedłużenia żywotności silnika i zapewnienia wyników, na których można polegać.

Dowiedz się więcej o Valvoline ™ i znajdź najlepszy dla siebie olej silnikowy.

Wybierz odpowiednią kategorię filtrów do pojazdów lub łodzi, aby znaleźć najlepszą formułę oleju silnikowego dla unikalnych potrzeb Twojego silnika.