Valvoline ™ oferuje szeroką gamę produktów najwyższej jakości, od olejów silnikowych do produktów do wyglądu samochodu. Nasze dziedzictwo obejmuje ponad 150 lat, a nasza długa tradycja prawdziwych praktycznych innowacji pozwoliła nam znaleźć się na czele technologii olejów silnikowych.

 Oferujemy nasze najlepsze produkty do pojazdów poruszających się po drogach i poza nimi, od samochodów osobowych i motocykli do samochodów ciężarowych i stacjonarnych silników przemysłowych. Nasze innowacyjne formuły zawsze były wybór Nr 1, jeśli chodzi o przedefiniowanie wydajności silnika i maszyny.

 Valvoline ™ jest jedyną firmą produkującą oleje silnikowe, która była w stanie przeprowadzić wszystkie pięć wymaganych testów benzyny dla bieżących kategorii benzyny API i ILSAC w naszym laboratorium testowania silników. Jako wiodący na świecie sprzedawca i dostawca środków smarnych i usług motoryzacyjnych, nieustannie poprawiamy jakość naszych markowych olejów silnikowych, wyścigowych, olejów o dużym przebiegu i mieszanek syntetycznych.

 Wszystko po to, aby nasze produkty spełniały wymagania naszych klientów, którzy dążą do wydajności i do zwycięstwa.

 Ponadto współpracujemy z producentami silników na całym świecie w celu projektowania nowych produktów i ciężkich olejów silnikowych, aby kontynuować naszą działalność.

 Dzięki naszym produktom możesz mieć pewność, że Twoje maszyny sprostają wszelkim wyzwaniom i warunkom atmosferycznym, ponieważ wybieramy tylko najwyższej jakości oleje bazowe i technologie dodatków.

 Ty masz maszyny, my produkujemy.

KATALOG PRODUKTÓW VALVOLINE ™

O ile wiemy o olejach silnikowych, projektujemy szereg innych produktów, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego samochodu.

 W naszym asortymencie można znaleźć oleje przeznaczone do różnych zastosowań, takie jak olej silnikowy i olej przekładniowy, a także szereg produktów serwisowych i warsztatowych, takich jak spraye do optymalnej ochrony, smarowania i pielęgnacji samochodu.

Szukaj według kategorii, aby znaleźć produkty Valvoline ™, których szukasz.