Górnictwo/Budownictwo


SPRZĘT BUDOWLANY


Niewiele środowisk pracy stawia przed sprzętem wymagania tak wysokie, jak w przypadku branży budowlanej.

Trudne warunki pracy, duże obciążenia i ciągłość pracy doprowadzają Twoje maszyny do granic możliwości. Czas to pieniądz, a terminy są napięte, więc niezawodność sprzętu w każdych warunkach ma kluczowe znaczenie. Należy zawsze unikać nieplanowanych przestojów i wysokich kosztów eksploatacji.

Na szczęście istnieje rozwiązanie.

CHCESZ ZOPTYMALIZOWAĆ WYDAJNOŚĆ SWOJEGO SPRZĘTU?


Firma Valvoline Ci w tym pomoże!

Rozumiemy, że czas to pieniądz. Masz terminy, których musisz dotrzymać, a nie masz czasu na zmagania z psującym się sprzętem. Dzięki sprawnej i bezproblemowej pracy maszyn zwiększy się ogólna wydajność i opłacalność Twojej działalności.

Dlatego współpracujemy z operatorami na placach budowy, zespołami serwisowymi i czołowymi producentami sprzętu ciężkiego, aby opracowywać rozwiązania zapewniające wyjątkową i niezawodną wydajność.

Produkty kategorii premium firmy Valvoline zostały opracowane w celu ochrony elementów Twojego sprzętu, pomagając w ten sposób wydłużyć okresy międzyobsługowe i ograniczyć kosztowne opóźnienia spowodowane awariami.

OSIĄGNIJ OPTYMALNĄ WYDAJNOŚĆ SWOJEGO SPRZĘTU BUDOWLANEGO!


ZYSKAJ MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA KOSZTÓW


Pokażemy Ci, jak obniżyć koszty dzięki odpowiednim produktom, usługom i wiedzy.

Dzięki naszemu podejściu opartemu na praktycznym doświadczeniu dostarczamy dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie smarowania i konserwacji, wspierając naszych klientów w osiąganiu optymalizacji odstępów między czynnościami serwisowymi, zwiększaniu trwałości sprzętu i obniżaniu kosztów eksploatacji. Umożliwia to zapewnienie doskonałych osiągów i wyjątkowej niezawodności potrzebnej do codziennego utrzymania sprzętu w ruchu.

Nasi wyspecjalizowani inżynierowie przeprowadzą najlepszą w swojej klasie ocenę, aby pomóc Ci usprawnić praktyki smarowania dotyczące i postępować zgodnie ze światowymi standardami. Wykryją wszystkie potencjalne problemy i zoptymalizują Twoje działania, aby zwiększyć rentowność i zyski dzięki minimalizacji awarii sprzętu i obniżeniu kosztów eksploatacji.

Sukces Twojej firmy jest naszą najważniejszą misją.


SPRAWNOŚĆ PRZEZ CAŁY DZIEŃ


MNIEJ
NIEOCZEKIWANYCH
PRZESTOJÓW
DŁUŻSZE
ODSTĘPY
MIĘDZY
CZYNNOŚCIAMI
SERWISOWYMI
NIŻSZE
KOSZTY
KONSERWACJI
NIŻSZY
CAŁKOWITY
KOSZT
POSIADANIA

POZNAJ NASZĄ GAMĘ SPRAWDZONYCH ROZWIĄZAŃ KLASY PREMIUM


Zaspokoimy Twoje potrzeby dzięki rozbudowanej gamie środków smarnych, smarów, płynów chłodniczych i innych produktów o jakości premium, które zapewnią niezrównaną ochronę wszystkich części ruchomych występujących w Twoim sprzęcie.


Greases

SMARY


Wysokiej jakości środki smarne i smary Valvoline zostały zaprojektowane tak, aby spełniać wszystkie wymagania wiodących producentów sprzętu. Nasze smary zostały opracowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej trwałości i optymalnych osiągów w trudnych warunkach pracy takich jak duże obciążenia, ekstremalne ciśnienia i temperatury.


Industrial Oils

OLEJE DO ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH


Receptura olejów do zastosowań przemysłowych Valvoline łączy najwyższej jakości oleje bazowe i dodatki zapewniające wysokie osiągi i właściwości ochronne. To bardzo stabilne produkty o wydłużonej żywotności, które idealnie nadają się do zastosowań w budownictwie.


Coolants

PŁYNY CHŁODNICZE


Przyczyną 40% usterek silników są problemy z układem chłodzenia. Aby zapobiegać niekorzystnym sytuacjom, płyny chłodnicze Valvoline zapewniają pełną sprawność układów chłodzenia nawet w najwyższych temperaturach pracy, zabezpieczając silnik i wszystkie jego części przed przegrzaniem, korozją, a także przedwczesnym zużyciem.


Szukasz najlepszego rozwiązania do stosowania we własnym sprzęcie?
Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać bezpłatną rekomendację.

DLACZEGO FIRMA VALVOLINE POWINNA BYĆ TWOIM PREFEROWANYM DOSTAWCĄ?


Firma Valvoline jest zaufanym partnerem zajmującym się maszynami pracującymi w trudnych warunkach od roku 1866. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych produktów o najwyższej jakości oraz solidna, doskonała obsługa. Poznaj wszystkie korzyści, jakie możemy zapewnić Twojej firmie!


NASZE ZAANGAŻOWANIE NA RZECZ NIEZAWODNOŚCI


Firma Valvoline dokłada wszelkich starań, aby dostarczać dostosowane do potrzeb kompleksowe rozwiązania w zakresie środków smarnych i zwiększyć niezawodność Twojego sprzętu budowlanego. Nasze rozwiązania technologiczne zwiększą wydajność poprzez obniżenie kosztów konserwacji, zminimalizowanie nieplanowanych przestojów i przywrócenie pierwotnej wydajności działania sprzętu budowlanego.

POPRAWA
CZASU
SPRAWNOŚCI
OPERACYJNEJ
SPRZĘTU
OPTYMALIZACJA
NIEZAWODNOŚCI
DZIAŁANIA
POPRAWA
WYDAJNOŚCI
PRACY
OBNIŻENIE
KOSZTÓW
EKSPLOATACJI

DOSTARCZANE NA PODSTAWIE BEZPOŚREDNIEGO DOŚWIADCZENIA


W zależności od sytuacji można to osiągnąć poprzez szybką, elastyczną i niezawodną dostawę zatwierdzonych i środków smarnych i płynów chłodniczych zdolnych do dłuższej pracy między wymianami, a także zindywidualizowane, zorientowane technicznie programy serwisowe i konsultingowe zapewniające:

OGRANICZENIE
ZAPASÓW
MAGAZYNOWYCH
OPTYMALIZACJĘ
KONFIGURACJI
SPRZĘTU
OGRANICZENIE
ZUŻYCIA
SMARÓW, ŚRODKÓW
SMARNYCH I
CZĘŚCI
ZAMIENNYCH
OPTYMALIZACJĘ
ODSTĘPÓW MIĘDZY
CZYNNOŚCIAMI
SERWISOWYMI I
REDUKCJĘ CZASÓW
PRZESTOJU