Rolnictwo


ROLNICTWO


Twoja firma to Twoje życie. Każdego dnia pracujesz, aby się rozwijała, a w tym celu musisz polegać na swoim sprzęcie. Musi działać! Nieważne, jak trudne są warunki pracy.

Wilgotność, pył, ekstremalne temperatury i intensywna eksploatacja to codzienność. Nie można zapomnieć o konserwacji, ponieważ naprawy są kosztowne i często czasochłonne, a zużycie paliwa musi zawsze pozostawać pod kontrolą. Utrzymanie ciągłości działania i niskich kosztów jest kluczowe.

Firma Valvoline jest do dyspozycji, oferując Ci niezbędne rozwiązania pozwalające sprostać tym wyzwaniom.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJWYŻSZĄ WYDAJNOŚĆ MASZYN ROLNICZYCH?


Potrzebujesz stałej ochrony i wydajności swojego sprzętu we wszystkich warunkach pogodowych przez cały rok. Przestój sprzętu nie wchodzi w grę. Sprawność operacyjna to element, dzięki któremu Twoja firma osiąga zyski, więc potrzebujesz produktów, które sprawdzą się w ciężkiej pracy. Twój sprzęt nie może Cię zawieść.

Firma Valvoline jest zaangażowanym partnerem, którego szukasz. Nasze niezawodne produkty sprawią, że Twoje traktory, kombajny, brony, zbieracze kukurydzy, prasy do belowania, siewniki i inne maszyny będą pracować z pełną wydajnością nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wieloletnie doświadczenie dostarczyło nam cennych informacji na temat wyzwań mechanicznych dotyczących sprzętu rolniczego. Nasze receptury zostały opracowane z myślą o sprostaniu tym wyzwaniom, a zastosowanie ich zapewnia istotne korzyści takie jak wydłużone okresy międzyobsługowe, obniżenie zużycia paliwa oraz ograniczenie czasu przestoju i liczby awarii mechanicznych. Oferowane przez nas rozwiązania tworzymy po to, aby Twoja działalność przebiegała płynniej, wydajniej i bardziej opłacalnie.

Dlatego nasze produkty zostały zatwierdzone, a ich stosowanie jest zalecane przez większość głównych producentów sprzętu rolniczego, w tym firmy Caterpillar, JCB, Volvo, Fendt, John Deere, Claas, Massey-Ferguson, Liebherr, Komatsu, New Holland, Ford oraz Hitachi.

ZWIĘKSZ WYDAJNOŚĆ SWOICH PRAC W POLU!


OGRANICZAJ KOSZTY DZIĘKI OPTYMALIZACJI SMAROWANIA


Pokażemy Ci, jak obniżyć koszty dzięki odpowiednim produktom, usługom i wiedzy.

Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie rolnictwa i czołowymi producentami sprzętu, aby opracowywać dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie smarowania i chłodzenia. Aby opracować ulepszone praktyki smarowania, nasi doświadczeni inżynierowie przeprowadzą najlepszą w swojej klasie ocenę wymagań Twojego sprzętu.

Wykryją wszystkie potencjalne problemy i zoptymalizują Twoje działania, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii sprzętu i obniżyć koszty konserwacji.


SPRAWNOŚĆ PRZEZ CAŁY ROK


MNIEJ
NIEOCZEKIWANYCH
PRZESTOJÓW
DŁUŻSZE
ODSTĘPY
MIĘDZY
CZYNNOŚCIAMI
SERWISOWYMI
NIŻSZE
KOSZTY
KONSERWACJI
NIŻSZY
CAŁKOWITY
KOSZT
POSIADANIA

POZNAJ NASZĄ GAMĘ SPRAWDZONYCH ROZWIĄZAŃ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI


Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, oferując szeroką gamę smarów, środków smarnych, płynów chłodniczych i innych produktów spełniających najwyższe standardy jakości.


Greases

SMARY


Smary Valvoline zostały zaprojektowane tak, aby spełniały wszystkie wymagania dotyczące sprzętu rolniczego. Firma Valvoline oferuje szereg smarów wielozadaniowych do smarowania podwozi, łożysk wolnoobrotowych, urządzeń sprzęgających itp. Do maszyn rolniczych narażonych na duże wstrząsy, obciążenia i trudne warunki pogodowe zalecamy nasze specjalne smary opracowane z myślą o sprzęcie rolniczym, budowlanym i górniczym.


Hdo

OLEJE DO DUŻYCH OBCIĄŻEŃ


Oleje Valvoline do dużych obciążeń zapewniają najwyższą wydajność i ochronę sprzętu rolniczego. To bardzo stabilne produkty o wydłużonej żywotności, które minimalizują ryzyko przestojów maszyn, zabezpieczając silnik przed powstawaniem tlenków, tworzeniem się osadów i innymi czynnikami pogarszającymi osiągi.


Coolants

PŁYNY CHŁODNICZE


Przyczyną 40% usterek silników są problemy z układem chłodzenia. Aby zapobiegać niekorzystnym sytuacjom, płyny chłodnicze Valvoline utrzymują pełną sprawność układów chłodzenia, zabezpieczając maszyny i podzespoły przed korozją. Niezależnie od tego, czy korzystasz z nowoczesnego sprzętu, maszyn nieobjętych już gwarancją, czy floty maszyn różnych marek, mamy odpowiednie rozwiązanie w zakresie chłodzenia.


Skontaktuj się z ekspertami firmy Valvoline, aby uzyskać bezpłatne porady dotyczące smarowania i zacznij oszczędzać już dziś!

DLACZEGO FIRMA VALVOLINE POWINNA BYĆ TWOIM PREFEROWANYM DOSTAWCĄ ŚRODKÓW SMARNYCH?


Firma Valvoline jest zaufanym partnerem zajmującym się maszynami pracującymi w trudnych warunkach od roku 1866. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych produktów o najwyższej jakości oraz solidna, doskonała obsługa. Poznaj wszystkie korzyści, które można osiągnąć dzięki partnerstwie!


NASZE ZAANGAŻOWANIE NA RZECZ NIEZAWODNOŚCI


Firma Valvoline dokłada wszelkich starań, aby dostarczać dostosowane do potrzeb kompleksowe rozwiązania w zakresie środków smarnych i zwiększyć niezawodność Twoich działań. Nasze rozwiązania technologiczne zwiększą wydajność poprzez obniżenie kosztów konserwacji, zminimalizowanie nieplanowanych przestojów i przywrócenie pierwotnej wydajności działania sprzętu rolniczego.

POPRAWA
CZASU
SPRAWNOŚCI
OPERACYJNEJ
SPRZĘTU
OPTYMALIZACJA
NIEZAWODNOŚCI
DZIAŁANIA
POPRAWA
WYDAJNOŚCI
PRACY
OBNIŻENIE
KOSZTÓW
EKSPLOATACJI

DOSTARCZANE NA PODSTAWIE BEZPOŚREDNIEGO DOŚWIADCZENIA


W zależności od sytuacji można to osiągnąć poprzez szybką, elastyczną i niezawodną dostawę zatwierdzonych i środków smarnych i płynów chłodniczych zdolnych do dłuższej pracy między wymianami, a także zindywidualizowane, zorientowane technicznie programy serwisowe i konsultingowe zapewniające:

OGRANICZENIE
ZAPASÓW
MAGAZYNOWYCH
OPTYMALIZACJĘ
KONFIGURACJI
SPRZĘTU
OGRANICZENIE
ZUŻYCIA
SMARÓW, ŚRODKÓW
SMARNYCH I
CZĘŚCI
ZAMIENNYCH
OPTYMALIZACJĘ
ODSTĘPÓW MIĘDZY
CZYNNOŚCIAMI
SERWISOWYMI I
REDUKCJĘ CZASÓW
PRZESTOJU